DZIEŃ INTEGRACJI OŚRODKA

Dzień Integracji Ośrodka

W dniu 24 września 2016 r. w naszym ośrodku odbył się Dzień Integracji Ośrodka w, którym uczestniczyli rodzice i najbliżsi naszych wychowanków. Impreza odbyła się na świeżym powietrzu, a czas spędzony wypełniały gry i zabawy ruchowe, przy których było dużo śmiechu i przyjemności przeżywania wspólnie upływającego czasu. W czasie pobytu w placówce, bliscy naszej młodzieży zostali wprowadzeni w życie ośrodka poprzez omówienie i oprowadzenie po ośrodku. Relacje między kadrą a najbliższymi naszych podopiecznych zawiązywały się również podczas wspólnie spożywanych posiłków i rozmów. Zwieńczeniem spotkania był wpis do księgi pamiątkowej ośrodka.


partnerzy
Miejski park krajobrazowy w otwocku Związek harcerstwa polskiego MOPS Parafia miedzeszyn Dzielnica wawer Służba zdrowia Poradnia Pedagogiczno psychologiczna WAWER Straż Miejska Policja

Kontakt

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 im. Dr Grzegorza Maja

Adres
ul. Patriotów 90
04-844 Warszawa
Email
E-mail: mow3@eduwarszawa.pl
Telefon
Tel: tel / fax : +48 22 872 92 97

O nas

Ośrodek prowadzi zintegrowaną działalność dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą zapewniającą właściwe warunki rozwojowo – wychowawcze, resocjalizację i socjalizację wychowanków oraz przygotowanie ich do samodzielnego życia.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: vertesdesign.pl