HARCERSTWO

Przy naszej placówce działa 244 drużyna harcerska „Patrioci” w ramach Namiestnictwa Drużyn Nieprzetartego Szlaku Komendy Hufca Warszawa Praga Południe.  Nasi wychowankowie integrują się dzięki temu z dziećmi i młodzieżą specjalnej troski w szerokim tego słowa znaczeniu. Harcerstwo stara się dostrzec i wydobyć z każdego młodego człowieka to co jest dobre i wartościowe. Wychowanie harcerskie sprzyja i motywuje do stałego rozwoju talentów oraz dobrych cech charakteru, które kryją się w wychowankach. Należąc do Namiestnictwa Drużyn Nieprzetartego Szlaku integrujemy się ze społecznością młodzieży niepełnosprawnej, pomagamy im dostrzec pozytywne aspekty życia.


partnerzy
Miejski park krajobrazowy w otwocku Związek harcerstwa polskiego MOPS Parafia miedzeszyn Dzielnica wawer Służba zdrowia Poradnia Pedagogiczno psychologiczna WAWER Straż Miejska Policja

Kontakt

Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 im. Dr Grzegorza Maja

Adres
ul. Patriotów 90
04-844 Warszawa
Email
E-mail: mow3@eduwarszawa.pl
Telefon
Tel: tel / fax : +48 22 872 92 97

O nas

Ośrodek prowadzi zintegrowaną działalność dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą zapewniającą właściwe warunki rozwojowo – wychowawcze, resocjalizację i socjalizację wychowanków oraz przygotowanie ich do samodzielnego życia.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: vertesdesign.pl